Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Загальні відомості про ЗДО

Дата: 12 січня о 12:09, Оновлено 12 січня о 12:28

Дитсадочок наш “Малятко”

Як рідненький дім,

Усім хлопчикам, дівчаткам

Дуже добре жити в нім.

Відкриття новозбудованого дитсадка № 4 по вул. Прокопенка, 68 відбулося 26 березня 1974 року згідно рішення № 788 виконкому Роменської міської ради депутатів трудящих від 26 грудня 1973 року. В день новосілля ясла-садок розмістив 160 дітей - 6 груп (5 груп з 12-ти годинним режимом роботи і 1 група - цілодобова).

Першим  завідувачем освітнього  закладу від дня відкриття до 1992 року була призначена Чубар Євдокія Михайлівна.

З 1992 року по 1999 рік  завідувачем  закладу працювала Ярова Наталія Михайлівна.

Протягом 1999 – 2016 років завідувала закладом  Ільницька Світлана Григорівна.

З 2016 по сьогоднішній день колектив   закладу дошкільної освіти  очолює Стуканова Наталія Петрівна.

Дошкільний навчальний заклад працює  5 днів на тиждень, вихідні - субота, неділя

Денна тривалість роботи - 10,5 годин, з 7.00 до 17.30

Навчальний рік починається з 1 вересня і закінчується 31 травня,

з 1 червня по 31 серпня - оздоровчий період.

В статуті   закладу дошкільної освіти   затверджено пріоритетний напрямок роботи - художньо-естетичний.

Проектна потужність закладу  становить   96 місць, станом на  01.01.2024 рік  функціонує 6 груп , відвідує 103 вихованці.

Роменський  дошкільний навчальний заклад   (ясла-садок) №4 "Малятко"задовольняє потреби громадян міста Ромни у здобутті дошкільної освіти.

Прийом дітей до ЗДО здійснюється керівником протягом календарного  року на підставі:

- заяви батьків або осіб які їх замінюють;

- довідки з висновком  лікаря,  що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- свідоцтва про народження.

Станом на 1  січня  2024 року  колектив налічує 34 працівника з них 14 педагогів .В садочку працюють педагоги високої професійної компетенції.

Вакантних посад  станом на 01.01.2024 р. немає.

Освітній процес в ЗДО  здійснюється державною українською мовою.

В закладі забезпечена доступністьть і безоплатність здобуття дошкільної освіти.Розмір  батьківської плати дітей  за харчування  становить  60 % , бюджет доплачує  - 40% Всього плата за зарчування становить: діти  від 1-х до 4-х  років  - 58 грн.( при трьохразовому харчуванні);  діти від 4-х до 6-ми років -64 грн( при трьохразовому харчуванні).Безкоштовним харчуванням забезпечені діти таких пільгових категорій ( при наявності відповідних документів) :

Категорії дітей

К-сть

дітей

Вид допомоги

Діти, позбавлені батьківського піклування

0

Звільнення від плати за харчування. Соціально-психологічний супровід

Діти з інвалідністю

0

Звільнення від плати за харчування. Здійснюється корекція фізичного та/або розумового розвитку

Діти з малозабезпечених сімей

3

Звільнення від плати за харчування.

Діти з багатодітних сімей (3-є і більше дітей)

10

Зменшена плата за харчування на 50%

Діти з сімей, члени яких є учасниками зони військових дій ООС, мобілілізованих до ЗСУ.

18

Звільнення від плати за харчування

Внутрішньо- переміщені особи

6

Звільнення від плати за харчування

В закладі створені умови для повноцінного, всебічного розвитку дітей в тому чисті і дітей з особливими освітніми потребами ( в наявності пандус який дозволяє безперешкоди за потреби пересуватися  даній категорії дітей ).

До послуг малечі музично-спортивна зала , кімната художньо-естетичного, національно-патріотичного виховання,  "Лабораторія чудес" , "Кімната космосу", 2 кабінети практичного психолога, кабінет  сестри медичної старшої, методичний кабінет.

ЗАВДАННЯ  ОСВІТНЬОЇ РОБОТИ

РОМЕНСЬКОГО ДНЗ (ЯСЕЛ-САДКА) №4  «МАЛЯТКО»

НА 2023 \ 2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.Формувати в дітей основи громадянськості завдяки участі в проєктній діяльності громадянсько-патріотичного змісту.

2. Забезпечити виконання вимог щодо особливостей організації освітнього процесу в ЗДО в умовах воєнного стану,  створення умов для здобуття освіти та педагогічної діяльності.

3.Формувати природничо-екологічну компетентність дошкільників з навичками, що орієнтовані на сталий розвиток.

4.Провести самооцінювання діяльності закладу за напрямом оцінювання «Здобувачі дошкільної освіти (освітній процес і компетентність дітей)».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.